Hae tuotemerkkejä:

Ale!

PATAGONIA Women’s Pastel P-6 Label Ahnya Crew Sweatshirt

49,00  39,90 

Poista
Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osastot: ,

Patagonia Women’s Pastel P-6 Label Ahnya Crew Sweatshirt rento ja mukava paita, jossa on hyvä liikkua ja jonka voi yhdistää farkkujen tai kahluuhousujen kanssa, kalalle ja arkeen. Materiaalina pehmeä luomupuuvilla-polyesteri fleece on lämmin ja mukavan tuntuinen yllä.

  • Rento klassinen leikkaus
  • Materiaali 7.7-oz 57% orgaanista puuvillaa, 38% polyesteria, 5% elastaani mélange fleece
  • Fair Trade Certified™ –Jokaisesta ostetusta Fair Trade Certified™ tuotteesta lähetetään tietty summa valmistustehtaan työntekijöille. Työntekijät voivat ottaa palkkion rahana tai halutessaan käyttää summan kollektiivisesti sosiaalisiin palveluihin
  • 284 g (10 oz)
  • Patagonian original design, inspiraationa Vintage-Patagonia merkki

Naisten paitojen ja takkien koot

NumericChest (cm)Waist (cm)Hip (cm)
XX-Small00796285
X-Small0816588
X-Small2846890
Small4867093
Small6897295
Medium8917598
Medium109477100
Large129881104
Large1410285108
X-Large1610790113