Hae tuotemerkkejä:

Ale!
Varasto loppu

PATAGONIA Women’s R2® TechFace Jacket

189,00  94,50 

Poista
Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osastot: , ,

Patagonia Women’s R2® TechFace Jacket on täydellinen kerrasto kylmille kelille ja haastaviin ja vaihteleviin olosuhteisiin. Joustava R2® TechFace takki päällä on mukava liikkua. Takki lämmittää ja hengittää tehokkaasti, on sään ja kulutuksen kestävä. R2® TechFace takin kaksoiskudos yhdistää kestävän ja säänkestävän päällys-osan ja hengittävän korkealaatuisen sisus-kankaan, joka tuntuu lämpimältä ihoa vasten.

  • Pehmeä, joustava, hengittävä ja lämmin kerrasto-takki vaihteleviin olosuhteisiin
  • 7.6-oz 94% polyester (77% kierrätetty), 6% elastaani, hengittävä, joustava kaksoiskudos, jossa DWR (durable water repellent) viimeistely
  • Takin all-mountain suorituskyky näkyy myös ominaisuuksissa, vetoketju-käyttöiset käsien lämmitys taskut ovat normaalia korkemmalla, ja taskujen kohdalta sisäpuolelta löytyy myös sisätaskut
  • Malli on pituudeltaan 175cm ja hänellä on yllään koko S
  • 312g (11 oz)

Patagonian naisten paitojen ja takkien kokotaulukko
NumericChest (cm)Waist (cm)Hip (cm)
XX-Small00796285
X-Small0816588
X-Small2846890
Small4867093
Small6897295
Medium8917598
Medium109477100
Large129881104
Large1410285108
X-Large1610790113