Hae tuotemerkkejä:

Varasto loppu

PATAGONIA Women’s Solar Rays ’73 Ahnya Hoody

59,00 

Poista
Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osastot: ,

Patagonia Women’s Solar Rays ’73 Ahnya Hoody on kevyemmästä kankaasta valmistettu pehmeä ja istuva all-season huppari, jossa on klassinen leikkaus. Huppari on valmistettu pehmeästä luomupuuvillasta ja pehmeästä polyesteri fleece-kankaasta. Puseron etuosassa on kenguru-tasku ja Patagonian logo.

  • Klassinen huppari, jossa on kenguru-tasku käsien lämmitykseen
  • PVC ja ftalaatti -vapaat painovärit
  • Materiaali 7.7-oz 57% orgaanista puuvillaa, 38% polyesteria, 5% elastaani mélange fleece
  • Fair Trade Certified™ –Jokaisesta ostetusta Fair Trade Certified™ tuotteesta lähetetään tietty summa valmistustehtaan työntekijöille. Työntekijät voivat ottaa palkkion rahana tai halutessaan käyttää summan kollektiivisesti sosiaalisiin palveluihin
  • 422 g (14.9 oz)
  • Patagonia original art
  • Uusi väri Woolly Blue!

Naisten paitojen ja takkien kokotaulukko

NumericChest (cm)Waist (cm)Hip (cm)
XX-Small00796285
X-Small0816588
X-Small2846890
Small4867093
Small6897295
Medium8917598
Medium109477100
Large129881104
Large1410285108
X-Large1610790113

 

 

PainoEi saatavilla/-tietoa
MitatEi saatavilla/-tietoa