Hae tuotemerkkejä:

PATAGONIA Women’s Long-Sleeved Fjord Flannel Shirt

79,00 

Poista
Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osastot: ,

Patagonia Women’s Long-Sleeved Fjord Flannel Shirt – Laadukas ja kestävä, taivaallisen pehmeä Patagonian perinteinen pitkähihainen flanellipaita, jonka haluaa pukea joka päivä ylle. Orgaaninen puuvillakangas pysyy pehmeänä ja mukavan tuntuisena käytössä. Paidassa on napit, kaksi napein avattavaa rintataskua, sekä hyvin istuva klassinen suora leikkaus. Paidan voi yhdistää farkkujen tai kahluuhousujen kanssa, kalalle ja arkeen!

  • Pehmeää luomupuuvillaa, flanellia
  • Klassinen flanellipaita, jossa edessä napein avattavat rintataskut
  • Hihansuissa napit
  • Helma takaa hieman pidempi
  • 320g (11.3 oz)
  • Kuvan malli on pituudeltaan 175cm ja hänellä on yllään koko S
  • 6.5-oz 100% organic cotton flannel

Naisten Patagonia paitojen ja takkien kokotaulukko:

NumericChest (cm)Waist (cm)Hip (cm)
XX-Small00796285
X-Small0816588
X-Small2846890
Small4867093
Small6897295
Medium8917598
Medium109477100
Large129881104
Large1410285108
X-Large1610790113

PainoEi saatavilla/-tietoa
MitatEi saatavilla/-tietoa